









13 513 ₴
Хочете швидко спалити калорії, не виходячи з дому? Тоді ваш вибір - велотренажер inSPORTline Klegan. Домашній велотренажер для ефективного спалювання калорій
Велотренажер - один із найпопулярніших тренажерів для домашнього використання, і це не випадково. Він не займе багато місця у вашій оселі, працює дуже тихо завдяки системі BeltDrive, а тренування на ньому комфортні та такі ж ефективні, як і на інших, більших тренажерах. На додаток, Klegan підходить для будь-якої вікової групи, і на ньому може тренуватися вся родина.
Підходить для будь-якої статури
Завдяки можливості вертикального та горизонтального регулювання сідла кожен зможе знайти оптимальне положення та зручну посадку. Klegan - один із небагатьох велотренажерів, на якому можна регулювати положення ручок. Вам не доведеться витягуватися чи присідати, і єдиним обмеженням довжини педалювання буде ваша власна фізична підготовка. Ви з радістю помітите, як вона збільшується з кожним тренуванням. Міцна конструкція забезпечує високу стійкість та витримує навантаження до 130 кг навіть для людей великої статури.
Для початківців та досвідчених
Магнітна гальмівна система, яка не потребує технічного обслуговування, пропонує 8 рівнів опору на вибір. Якщо ви тільки починаєте займатися, вам ідеально підійде нижчий рівень опору. Натомість вищі рівні забезпечать тренування для атлетичних людей та допоможуть їм підтримувати фізичну форму.
Датчики пульсу та інші аксесуари
Велотренажеру inSPORTline Klegan не бракує нічого, що може знадобитися для домашніх тренувань. Датчики пульсу, вбудовані в ручки, покажуть, наскільки інтенсивно ви тренуєтеся і чи варто вам зменшити темп або трохи перепочити. Частота серцебиття, а також інші дані, такі як тривалість тренування, швидкість або кількість спалених калорій, чітко відображаються на великому дисплеї. Дотримання режиму пиття є надзвичайно важливим під час тренувань. Завдяки тримачу для пляшки ви не забудете поповнити запаси рідини та завжди матимете улюблений напій під рукою.
Основні характеристики:
Дизайн та комфорт:
Регулювання та ергономіка:
Підключення та сумісність:
Функції комп'ютера:
inSPORTline не є розробником додатків Kinomap та Zwift і не несе відповідальності за їхні помилки чи несумісність.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Тип | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага маховика, кг | 6 кг |
| Вага (кг) | 28 кг |
| Висота, см | 132 см |
| Довжина, см | 88 см |
| Клас | для дому |
| Конструкція | нескладана |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 50 см |