









4 484 ₴
Легкий туристичний холодильник з функцією ECO Berdsen 3829 з подвійними стінками, які забезпечують чудову теплоізоляцію та підтримують температуру всередині холодильника.
Холодні напої, свіжі фрукти та відпочинок без стресу - бери холодильник із собою куди завгодно.
Функція кошика для пікніка - покладіть їжу в холодильник і встановіть потрібну температуру на дисплеї.
Функція термосумки - це ідеальний виріб для пляжу. Тепер ви можете забути про щорічну купівлю нової термосумки, достатньо взяти з собою холодильник. Продукти будуть охолодженими, а ви зможете користуватися ним протягом багатьох років.
Живлення та робота холодильника. Холодильник можна під'єднати до електромережі 220-240 В ~50/60 Гц або до автомобільного прикурювача 12 В - відповідні кабелі живлення входять до комплекту. Після запуску двигуна холодильник увімкнеться автоматично, але при повторному запуску може знадобитися натиснути кнопку ON/OFF. Режим Eco активується після досягнення заданої температури, зменшуючи споживання електроенергії. Коли температура підвищиться, пристрій автоматично перейде назад у режим Normal.
Електронна панель керування:
Холодильник підійде як для короткої поїздки на море, так і для тривалої подорожі - його об'єм становить аж 26 літрів. Завдяки такій великій місткості ви зможете помістити в нього все, що потрібно.Контейнер і кришка з ізоляцією.
Безпечне перенесення завдяки фіксатору кришки. Холодильник оснащений практичною системою фіксації - коли ручка встановлена вертикально (у положенні для перенесення), кришка залишається закритою. Завдяки цьому вона не відкриється випадково під час транспортування.
Додатковою перевагою холодильника є решітка, що розділяє його внутрішній простір. Холодильник має решітку, виготовлену з надзвичайно твердого та міцного матеріалу ПВХ. Решітка полегшить розподіл продуктів у холодильнику.
Зручне відкривання. Ручка холодильника може слугувати практичною опорою - достатньо притулити до неї кришку, щоб вона не закривалася самостійно під час пакування або виймання продуктів.
Характеристики:
Надзвичайно тихий - практично безшумний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BERDSEN |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 53,5 см |
| Довжина, см | 32 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Холодильник |
| Ширина, см | 25 см |