









6 159 ₴
Каяк надувний Hydro-Force Rapid X1 Bestway 65176 - ідеальна модель для всіх шанувальників активного відпочинку на воді. Удосконалений матеріал Inflata-Shield Pro забезпечує чудову стійкість до проколів та жорсткість, обмежує розтягнення та забезпечує максимальну стабільність. У комплекті - ручний насос Air Hammer та 2 стабілізаційні плавники.
Основні характеристики:
Комплектація:
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, см | 290 см |
| Колір | синьо-червоний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | каяк |
| Ширина, см | 91 см |