







663 ₴
Набір ракеток для бадмінтону STEELTEC 9K WISH призначений для гравців середнього рівня. Сталева конструкція значно покращує стабільність і міцність ракетки, а більший контроль над ударами та їхню точність гарантує технологія ISODYNAMIC. Поєднання використаних матеріалів також впливає на легкість та еластичність ракетки, що безпосередньо впливає на якість та комфорт гри. ISODYNAMIC - цей термін визначає характерну форму головки ракетки, так званий sweet spot, тобто центральне поле натягу, що забезпечує оптимальне влучання волана, яке на 32% більше, ніж у ракетки традиційної форми. Виняткова форма ракеток STEELTEC 9K WISH дозволяє зменшити опір повітря, а отже, підвищується загальна потужність та ефективність гри.
Характеристики:
Примітки: не призначений для комерційного використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wish |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,1 кг |
| Довжина, см | 66,5 см |
| Колір | червоно-синій |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | ракетки |
| Товщина ручки | 85 мм |