

1 827 ₴
Внутрішня сітка для батута 305 - 312 см (10 футів) Neo-Sport
Для яких батутів призначена сітка?
- Сітка призначена для батутів діаметром 305 - 312 см (10 футів).
Для батутів Neo-Sport сітка підходить до моделі NS-10W181.
Як перевірити, чи підійде сітка до вашого батута?
Якщо ви не памʼятаєте модель вашого батута, просто виконайте ці два кроки:
1. Виміряйте діаметр, щоб дізнатися, якого розміру ваш батут.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: Діаметр батута вимірюється від стійки до стійки, розмір батута включає всю основу, тобто поверхню для стрибків + чохол для пружин.
2. Порахуйте, скільки стійок має ваш батут.
Готово! Далі знайдіть модель сітки, яка відповідає цим двом параметрам - зараз ви переглядаєте внутрішню сітку, яка підходить для батутів розміром 305-312 см, з 6 стійками.
Технічні дані
- Цільове використання батута: 305-312 см - 10 футів, 6 стійок
- Висота нетто приблизно: 180 см
- Тип сітки: внутрішня
- Кріплення сітки: накладка
- Діаметр покриття стійок: 2,5 см
- Вхід: блискавка
- Виробник: Neo-Sport
Вам потрібні інші запчастини?
У нас ви аткож ви знайдете інші запчастини та аксесуари для батутів
- Внутрішні сітки
- Зовнішні сітк
- Чохли для пружин
- Драбини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 180 см |
| Довжина, см | 312 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | сітка захисна |
| Ширина, см | 312 см |