









9 507 ₴
Zipro Vision - найкраща відповідь на питання, як регулярно тренуватися на велотренажері без лишнього навантаження на хребет.
Оснащення широким сідлом із великою профільованою спинкою, він забезпечує винятковий комфорт їзди та ефективність тренувань, рівну досягнутій на вертикальних велосипедах. Ідеально підходить для квартири або домашнього спортзалу, ергономічний та надійний. Завдяки регульованій основі ви можете регулювати відстань сідла від педалей відповідно до свого зростання. Самовирівнювальні педалі з нековзною поверхнею мають регульовані ремінці, які тримають ваші ноги під час катання. У велосипеді Vision використовується система магнітного опору, яка гарантує плавний рух і тиху роботу. Ви змінюєте навантаження за допомогою ергономічної ручки з 8-ступінчастою шкалою.
Комфорт тренувань вдома
Інтуїтивно зрозуміле управління комп'ютером
Чіткий дисплей та великі зручні кнопки дозволяють легко керувати комп'ютером, перевіряти результати та встановлювати значення.
Практична полиця для телефону
Під час зайняття ви завжди можете мати телефон під рукою та безпечно покласти його на планшет комп'ютера.
Перевірка пульсу
Встановіть рівень полірування, який ви не хочете перевищувати під час навчання. Коли його значення зростає, комп'ютер спрацьовує сигнал тривоги. Вимірювання зручне завдяки датчикам, розміщеним на спинках біля сідла.
Комфортне навчання
Велосипед має широке сідло з профільованою спинкою, що забезпечить зручне та безпечне положення під час зайняти.
Ефективне перемикання передач
Транспортувальні ролики, встановлені на передньому стабілізаторі, дозволяють без зусиль переміщати велосипед з одного місця на інше.
Зручні педалі з ремінцями
Правильне положення ноги на педалі дуже важливе, тому Vision має нековзні педалі з регульованими ременями для ніг, які забезпечують стабілізацію.
Вибираючи Vision, ви отримуєте:
велотренажер
комп'ютер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Тип | Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага маховика, кг | 7 кг |
| Вага (кг) | 25 кг |
| Висота, см | 82 см |
| Довжина, см | 145 см |
| Клас | для дому |
| Конструкція | Вертикальна |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 60 см |