









1 710 ₴
Сітка тренувальна для футболу Neo-Sport
Тренувальна рама дозволить вам покращити свої футбольні навички та забезпечить чудове задоволення протягом багатьох годин на свіжому повітрі.
- Великий, міцний відбійник для тренувань 100 х 100 х 87 см.
- Стабільна сталева рама, сітка виготовлена з міцного поліетилену.
- Кріплення-штифти в комплекті!
- Легкий, зручний для перенесення.
Міцна конструкція
- Цей високоякісна тренувальна сітка має міцні, стійкі до погодних умов сталеві ручки. Сталева рама забезпечує стабільність під час використання.
- Каркас для вправ легкий. За потреби його можна легко перемістити в будь-яке місце.
- Сітка виготовлена з міцного поліетилену (РЕ), що забезпечує максимальну довговічність. Завдяки своїй структурі ви можете бути впевнені, що вона прослужить багато років.
Фізична активність у молодому віці важлива, тому що:
- Вчить дитину справлятися з перемогою, поразкою та втомою
- Підтримує фізичний розвиток дітей
- Розвиває стосунки з однолітками та навчає співпраці
Кріплення у комплекті
- Кілочки (анкери) використовуються для кріплення воріт до землі, підвищуючи їхню стійкість та захищаючи їх від поривів вітру.
- Легке встановлення - для встановлення не потрібні інструменти, гострий кінчик полегшує вставку в потрібне місце
- Кілочки безпечні для дітей - після встановлення з землі не залишаться небезпечних елементів, об які діти можуть спіткнутися.
Характеристики
- Ширина: 100 см
- Висота: 100 см
- Глибина: 87 см
- Поліетиленова сітка
- 4 монтажні штифти в комплекті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 100 см |
| Довжина, см | 100 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Аксесуари |
| Ширина, см | 100 см |