









1 434 ₴
Ігровий набір - Neo-Sport NS-461 60 x 45 x 25 см
Футбольні ворота забезпечать вашим дітям чудові розваги на свіжому повітрі чи в приміщенні цілий рік, незалежно від погоди!
- Ворота: 60 х 45 х 25 см,
- Сітка, виготовлена з міцного матеріалу,
- Підлогові присоски для домашнього використання,
- 6 кілочків у комплекті, для гри на вулиці,
- Насос з голкою - в комплекті!
- М'яч футбольний теж у комплекті.
Фізична активність у молодому віці важлива, тому що:
- Підтримує фізичний розвиток дітей
- Розвиває стосунки з однолітками та навчає співпраці
- Вчить дитину справлятися з перемогою, поразкою та втомою.
Користуйтесь розвагами для своїх дітей цілий рік!
- Присоски забезпечують безпечну гру вдома, коли погода несприятлива.
- Набір кілочків дозволяє прикріпити його до газону в сонячні дні, коли ваші діти хочуть проводити більше часу на вулиці!
Основні характеристики:
- Компактний розмір 60 х 45 х 25 см,
- Високоякісні футбольні ворота,
- Міцна конструкція,
- Легкий, зручний для перенесення,
- 6 монтажних анкерів,
- 3 присоски для плоских поверхонь,
- Ігровий мʼяч,
- Ручний насос з голкою в комплекті,
- Міцна поліетиленова сітка,
- Швидке та легке встановлення.
Технічні дані:
- Ширина: 60 см
- Висота: 45 см
- Глибина: 25 см
- Поліетиленова сітка
- Вага комплекту: 2,7 кг
- Призначено для дітей: від 3 років
- Виробник Neo-Sport
- Кількість у комплекті: 2 штуки
Чудове задоволення цілий рік!
Завдяки легкій рамі, ви можете легко перемістити ворота з дому на газон і назад!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,7 кг |
| Висота, см | 45 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | ворота |
| Ширина, см | 60 см |