
4 989 ₴
Складаний скутер Enero Formula One створений для розважального катання. Оснащений великими колесами діаметром 200 мм дозволяє швидко і комфортно їздити. Цілих 2 способи гальмування: заднє ручне гальмо (ДИСК), заднє ножне гальмо (крило)! Легкий і зручний механізм складання дозволяє зберігати його в шкільній шафці або офісній кімнаті.
Весь скутер виготовлений з легкої та міцної комбінації метал/алюміній, що робить його стійким до механічних пошкоджень. Дека, покрита абразивним матеріалом, запобігає ковзанню, дозволяючи їй залишатися стабільною навіть під час більш динамічної їзди. Використання сучасних підшипників із низьким опором коченню забезпечує плавне та безаварійне водіння.
Параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enero |
| Конструкція | Складана |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6,3 кг |
| Висота, см | 92-107 см |
| Довжина, см | 93 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Звичайний |
| Ширина, см | 36 см |