





12 717 ₴
З домашнім велотренажером inSPORTline Animaran ви зможете ефективно розтягнути своє тіло, коли захочете! Міцна рама та регульоване сидіння роблять велосипед придатним для користувачів зростом до 190 см і вагою до 110 кг. Сидіння можна регулювати як по вертикалі, так і по горизонталі, щоб кожен міг підтримувати правильну поставу.
Велотренажер може похвалитися магнітною гальмівною системою, яка забезпечує плавний і тихий хід. За допомогою ручки ви можете регулювати опір під час тренування.
Від вас залежить, як ви будете використовувати програми машини. На електронній панелі керування ви можете встановити цільовий час, дистанцію, калорії або частоту серцевих скорочень. Щобільше, у пінопластові ручки вбудовано монітори серцевого ритму, які дозволять вам відстежувати пульс під час тренування. Оскільки панель керування відображає всі дані в режимі реального часу, ви можете постійно стежити за своїми справами.
Ключові особливості:
Комп'ютер відображає: час, дистанцію, калорії, швидкість, загальну дистанцію, пульс
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага маховика, кг | 5 кг |
| Вага (кг) | 23 кг |
| Висота, см | 138 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 92 х 54 х 26 см |
| Довжина, см | 87 см |
| Клас | для дому |
| Конструкція | Вертикальна |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Магнітний |
| Ширина, см | 52 см |