







1 316 ₴
Що входить в комплект?
Ідеальний матрац для подорожей
Цей двомісний матрац призначений для використання як у приміщенні, так і на природі.
Він чудово підійде як вдома, коли ви хочете розмістити на нічліг несподіваних гостей, так і на природі.
Каркас з пружинних блоків - технологія комфорту
Внутрішній каркас відповідає за стабільність матраца. У матрацах Bestway використовується передова технологія кокосового волокна, що базується на з'єднанні нижньої та верхньої поверхонь матраца горизонтальними трубками.
Поршневий насос в комплекті
Ефективно і без зусиль надувайте матрац в будь-якому місці!
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,7 кг |
| Довжина, см | 203 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Надувні |
| Товщина | 22 см |
| Ширина, см | 152 см |