







2 811 ₴
Дренажний насос для басейну Bestway: 58230 продуктивністю 3028 л/год. Дренажний насос - це пристрій, який відповідає за злив води та видалення її залишків з вашого басейну. Він не тільки простий в установці, але і простий у використанні.
Зливайте воду з басейну швидко й автоматично! Він міцний і стійкий до корозії матеріалів.
Зливний насос для басейну Bestway - це дуже корисний насос для видалення води з резервуара басейну.
До набору входить:
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Висота, см | 23 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 60 x 60 x 30 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Продуктивність | 3028 л/год літр/хв |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | насос відкачувальний |
| Тип живлення | від мережі |