



151 ₴
М'яч надувний пляжний Веселка 61 см INTEX 59030
Пляжний м'яч - чудовий аксесуар для ігор у воді та невід'ємна частина будь-яких пляжних ігор. Цей яскравий надувний м'яч від Intex неодмінно приверне увагу вашої дитини та забезпечить їй чудову розвагу. Він виготовлений з міцного вінілу, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ваша дитина пошкодить його під час шалених ігор.
Технічні дані:
Надійні надувні нарукавники intex 56665 Happy Kitten виконані з високоякісного ПВХ пластику і мають яскравий дизайн, що привертає увагу. Стилізований яскравий принт не залишить байдужою жодного малюка. Дитина із задоволенням носитиме ці нарукавники, які зовсім не стискають руху.
Розмір нарукавників 20 х 15 см, вони рекомендуються для використання дітьми від 6 до 36 міс. Без сумнівів Intex 56665 стане одним з улюблених та невід'ємних пляжних аксесуарів вашої дитини.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,12 кг |
| Висота, см | 20 см |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Нарукавники |
| Ширина, см | 15 см |