Зараз у магазині неробочий час або вихідний. Ваше замовлення чи повідомлення буде оброблено у перший робочий день. 🕒 Графік роботи: Пн–Пт: 10:00–18:00 Сб–Нд: вихідні Дякуємо за розуміння


| День | Години роботи | Перерва |
|---|---|---|
| Понеділок | 10:00 - 18:00 | |
| Вівторок | 10:00 - 18:00 | |
| Середа | 10:00 - 18:00 | |
| Четвер | 10:00 - 18:00 | |
| Пʼятниця | 10:00 - 18:00 | |
| Субота | Вихідний | |
| Неділя | Вихідний |
* Час вказано для регіону: Україна, Одеса
Коло надувне для плавання Intex 56269 Безкінечність, 114 см
Найпопулярнішим елементом святкового комплекту є кільце для плавання. Легкий і зручний, діаметром 114 см.
Коло надувне для плавання Intex 56269 Безкінечність, 114 см - чудове доповнення до Вашого відпочинку на морі, озері чи у Вашому басейні! Практично - завдяки міцним ручкам плавати по колу стане ще легше і комфортніше. Міцний - виготовлений з міцних ПВХ матеріалів, стійкий до дрібних пошкоджень
Технічні дані:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,85 кг |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 21 x 20 x 6,5 см |
| Довжина, см | 114 см |
| Колір | рожево-помаранчевий |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, см | 114 см |
