


729 ₴
Пліт надувний для плавання Intex 57524 Черепаха INTEX 57524
Надувна черепаха Intex. Ця надувна іграшка Intex змусить вашу дитину полюбити ігри у воді! Його форма нагадує доброзичливу черепаху, яка відкриє малюкові всі морські таємниці.
Завдяки унікальному дизайну черепаха розміром 150 см х 127 см дуже стійка, і дитина може легко триматися на її спині. Додатково є дві міцні ручки. Вони також корисні під час транспортування.
Уся деталь виготовлена з міцного вінілу, але якщо з'являться якісь потертості, ви можете залатати їх за допомогою ремонтного пластиру, який додається до покупки.
Попередження: використовувати лише у воді на глибині, де дитина відчуває дно під ногами, і під наглядом дорослих.
Основні особливості:
Міцно - виготовлене з міцного ПВХ-матеріалу, стійкого до дрібних пошкоджень Практично - завдяки міцним ручкам плавати в колесі буде ще легше і комфортніше! Сидіння також оснащене мотузкою, щоб ви могли легко його переміщати Стійке - виготовлене з двома повітряними камерами.
Інформація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,45 кг |
| Висота, см | 45 см |
| Довжина, см | 135 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, см | 135 см |