









6 444 ₴
Велотренажер inSPORTline Gibello - це сучасний пристрій, призначений для домашнього тренування з використанням традиційного велосипеда. Основною перевагою моделі є високоякісна металева конструкція з механізмом складання.
Ролик, на якому рухається заднє колесо, гальмується магнітним опором, що гарантує плавну і безшумну роботу тренажера. Рівень навантаження регулюється практичним механізмом, який можна прикріпити до керма велосипеда. Тренажер inSPORTline Gibella Trainer можна використовувати з велосипедами з колесами від 26 до 28 дюймів. Завдяки своїм чудовим властивостям, високій функціональності та максимальній тиші, це ідеальне рішення для любителів велоспорту, які хочуть підтримувати форму навіть взимку.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Висота, см | 40,5 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 51 х 23 х 59 см |
| Довжина, см | 61 см |
| Клас | для дому |
| Конструкція | Вертикальна |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Рівні навантаження | 6 рівнів |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Магнітний |
| Ширина, см | 54,5 см |